Premium Sailing Team

Mõnus treeningpäev

Nädal 20 algas purjetamise osalt teisipäevase trenniga. Kolmapäeval nagu ikka võistlesime aga kahjuks tagasihoidlike tulemustega. Alustuseks tegime valestardi ja siis purjetasime nurka aga kahjuks totaalselt valesse. Vahemaa stardist esimesse märki oli umbes 1nM ja selle aja jooksul kaotasime esimestele 5 minutit! Ja vahe püsis umbes sellisena kogu 2,5 tunnise sõidu jooksul. Kokkuvõttes neljas koht – ei midagi rõõmustavat.

Neljapäevase trenni jätsime tervislikel põhjustel ära. Sel hooajal on kuidagi väga palju terviserikkeid meie paati sattunud. Kolm meest on hiljuti haiglaravil viibinud ja klaverimehe käevigastus vajab ravi. Raske olukord.

Seda suurem oli rõõm kui vanameister Haagma laupäeval helisatas ja ütles, et nii heade tuultega peab trenni tegema.

 

Tiit tuligi meiega pühapäeval merele ja sellet kujunes hästi mõnus purjetuspäev. Käsi oli küll pisut vähe – kõigest kuus paari kuid hakkama saime kenasti. Vahetasime positsioone ja selline tegevus oli igati õpetlik. Kaptennäiteks sõitis vööris ja vöörimees roolis. Oli kohe nii huvitav, et jäään põnevusega uut trennipühapäeva ootama, et jälle vööri saaks.

Pärast sai laevuke korralikult ära küüritud ja sellega oli jälle üks nädal läbi.

Kapten

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *